اصفهان| تحریف سخن و اندیشه امام(ره) آفت جمهوری اسلامی است

به گزارش تجهیزات نمایشگاهی پرشین آزما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان،  علی داستانی شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از مجموعه کتاب 5 جلدی "اصفهان در انقلاب" اظهار داشت: منظومه فکری و اندیشه‌ای و حوزه عمل امام(ره) ‌آنچنان‌ گسترده است که نمی‌توان آن را خلاصه کرد، در زندگی امام(ره) از آغاز تا انتها آنچه انجام داد و نوشت برای خدا بود و هرچه بدست آورد خدا به او داد.

وی افزود: تمام ‌حرکات امام(ره) برای خدا بود و همسرشان در خاطراتشان نوشتند زمانی که از زندگی اشرافی پدری وارد زندگی طلبه شدم شرایط سخت بود اما با درک این نکته که تمام کارهای همسرم برای رضای خداست زندگی آسان شد.

معاون پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با بیان اینکه متاسفانه این دیدگاه در جامعه ما کمرنگ شده، گفت: امام(ره) به مردم باور داشت و آن‌ها را به تمام ‌معنا قبول داشت و از آغاز نهضت تا پایان عمرشان به مردم عشق ورزید، انقلاب را با مردم آغاز کرد و ساخت و ادامه داد و همه چیز را با آن‌ها درمیان ‌گذاشت.

وی ادامه داد: امام(ره) ‌همواره خود را قدردان و خادم ‌مردم می‌دانست و آن‌ها را در تمامی امور صاحب نقش می‌دانست برای همین جمهوری اسلامی را پیشنهاد داد چون مردم‌ همه کاره‌اند. مردم در تاسیس و خلق جمهوری اسلامی و تصویب قانون اساسی و رفع مشکلات نقش داشتند برای همین رهبر کبیر انقلاب وصیتنامه خود را با مردم شروع کرده و به پایان می‌رساند.

داستانی تصریح کرد: بیشترین توصیه امام به مسئولان ، به خاطر داشتن مردم استچراکه آن‌ها هرچه دارند از مردم است و اساس جمهوری اسلامی در اندیشه ایشان مردم است و باید در حوزه سیاسی این مردم و رضای خدا را دید.

وی افزود: بیشتر آسیب‌های جامعه و مشکلات بدلیل عدول از آراء و اندیشه امام(ره) است، ما هرگاه به اندیشه ایشان نزدیک می‌شویم مشکلات حل می‌شود.

بر این اساس موسسه تنظیم‌ نشر آثار امام(ره) دفتر تاریخ انقلاب اسلامی را تشکیل داد تا بتواند نهضت مردمی ملت ایران به رهبری ایشان را از زبان افرادی که حضور و نقش داشتند و جزییات را می‌دانند ثبت و ضبط کند تا تاریخ انقلاب ایران از تحریف مصون بماند.

معاون پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) بیان کرد: آفت جمهوری اسلامی و دنیا تحریف سخن و اندیشه امام(ره) و انتخاب گزینشی آراء ایشان است و معرفی نکردن و عدم ترویج و تبیین نکردن و فراموشی آن‌هاست برای همین دفتر رصد را تشکیل دادیم تا واقعیت‌ها را بررسی و رصد و با مردم درمیان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس