انعقاد قرارداد با مراکز علمی اتفاق بیفتد

به گزارش تجهیزات نمایشگاهی پرشین آزما به نقل از خبرنگار مهر، فائزه عبداللهی در بیست و هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گرگان که شامگاه سه شنبه برگزار شد، اظهار کرد: علاقمندی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به شهر گرگان بر کسی پوشیده نیست و از زمان ورود وی تاکنون شاهد خدمات خوبی بودیم.

وی ادامه داد: افتتاح سالن ورزشی دانشگاه بدون یک ریال اعتبار ملی و با صرفه جویی در هزینه‌های دانشگاه شایسته تقدیر و نشان از احساس مسئولیت دکتر نجفی نژاد دارد.

عبداللهی گفت: در نشست‌های مختلف از مراکز علمی خواستیم که تا نیروهای فنی و تخصصی خود را در راستای توسعه شهر به ما معرفی کنند و اکنون با واگذاری خانه طبیعت به دانشگاه این اتفاق افتاده و اتاق فکر خوبی هم پشت آن است.

وی توضیح داد: به عنوان مجموعه شورا و شهرداری باید از گروه‌های متخصصی که خود با این حجم نیرو و دانشجو، مردمی محسوب می شوند، استفاده کنیم.

عبداللهی گفت: شاید در این مدت کوتاه ارزیابی عملکرد خانه طبیعت درست نباشد، انعقاد قرارداد گام اول است و ممکن است ایراداتی داشته باشد زیرا دانشگاه فکر نمی‌کرد با این حجم کار روبرو شود.

وی در ادامه از دانشگاه خواست تا از ظرفیت سمن‌ها در خانه طبیعت گرگان بیشتر استفاده کند.

عبداللهی تصریح کرد: دیگر شهرها جلوتر از ما هستند و از ظرفیت‌های خود استفاده می‌کنند و ما باید زودتر از این‌ها اقدام می‌کردیم.

وی تأکید کرد: دانشگاه منابع طبیعی توان علمی بالایی دارد و ۶۰ سال سابقه را یدک می‌کشد، آن‌ها ثابت کردند که دوستدار طبیعت هستند و ما باید سیاست‌های خود را به هم نزدیک کنیم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس