سوانح جاده‌ای در محورهای شهرستان ساوه ۱۷ مصدوم برجای گذاشت

نعمت الله عزیزی در گفت و گو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: روز پنجشنبه بر اثر واژگونی خودروی ال۹۰ در جاده قدیم ساوه – همدان یک مصدوم برجای ماند که توسط نیروهای اورژانس غرق آباد به مرکز درمانی ساوه منتقل شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: در سانحه دوم این روز که بر اثر برخورد یک دستگاه پژو و یک خودروی ال۹۰ در جاده قدیم ساوه- همدان رخ داد، پنج نفر مصدوم و توسط نیروهای اورژانس غرق آباد و هلال احمر قیطانیه به ساوه منتقل شدند.

عزیزی بیان کرد: سانحه سوم برخورد یک پراید، یک سمند و یک وانت مزدا با هم در کیلومتر ۵۵ اتوبان ساوه-همدان بود که هفت مصدوم برجای گذاشت و مجروحان توسط نیروهای اورژانس سیلجرد و غرق آباد به ساوه منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: همچنین برخورد یک دستگاه پژو و یک مزدا در جاده قدیم ساوه – تهران،  چهار مصدوم در پی داشت که توسط نیروی امدادی اورژانس شهر صنعتی به ساوه منتقل شدند.

وی تصریح کرد: تمامی مصدومان این حوادث پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، از سوی نیروهای امدادی اورژانس، به بیمارستان مدرس شهر ساوه منتقل شدند.

نویسنده مطلب:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *