سوانح جاده‌ای در محورهای شهرستان ساوه ۱۷ مصدوم برجای گذاشت

نعمت الله عزیزی در گفت و گو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: روز پنجشنبه بر اثر واژگونی خودروی ال۹۰ در جاده قدیم ساوه – همدان یک مصدوم برجای ماند که توسط نیروهای اورژانس غرق آباد به مرکز درمانی ساوه منتقل شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: در سانحه دوم این روز که بر اثر برخورد یک دستگاه پژو و یک خودروی ال۹۰ در جاده قدیم ساوه- همدان رخ داد، پنج نفر مصدوم و توسط نیروهای اورژانس غرق آباد و هلال احمر قیطانیه به ساوه منتقل شدند.

عزیزی بیان کرد: سانحه سوم برخورد یک پراید، یک سمند و یک وانت مزدا با هم در کیلومتر ۵۵ اتوبان ساوه-همدان بود که هفت مصدوم برجای گذاشت و مجروحان توسط نیروهای اورژانس سیلجرد و غرق آباد به ساوه منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: همچنین برخورد یک دستگاه پژو و یک مزدا در جاده قدیم ساوه – تهران،  چهار مصدوم در پی داشت که توسط نیروی امدادی اورژانس شهر صنعتی به ساوه منتقل شدند.

وی تصریح کرد: تمامی مصدومان این حوادث پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، از سوی نیروهای امدادی اورژانس، به بیمارستان مدرس شهر ساوه منتقل شدند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس